Kobiety i problemy motoryzacyjne

Jak powszechnie wiadomo, kobiety mają swoje potrzeby. Wspomniane potrzeby są na ogół specyficzne i odnoszą się one do ubrań i dodatków (a przede wszystkim butów i torebek), kosmetyków, sposobu odżywiania, sposobu bycia, a ostatnimi czasu – również modelu samochodu, który taka kobieta chciałaby posiadać!kobieta-w-samochodzie2

Coś dla panny i mężatki!

Na szczęście samochody są już dobrem powszechnie dostępnym. Czasy, w których latami czekało się na „malucha”, a kobieta za kółkiem pewnie była jakąś szaloną emancypantką, bezpowrotnie minęły. Obecnie panie – prawdopodobnie znudzone już ciągłym proszeniem swoich mężczyzn o podwiezienie w jakieś konkretne, ewentualnie bliżej niesprecyzowane miejsce – coraz częściej decydują się na zrobienie prawa jazdy, a także robienie z tego dokumentu użytku. Bardzo często w efekcie tego okazuje się, że jeden samochód w rodzinie to za mało, przez co dużo par decyduje się na zakup drugiego auta. Takiego dedykowanego paniom. Jednak niezależnie od tego, czy kobieta jest silną, niezależną i pewną siebie singielką, czy też szczęśliwą mężatką, ma najczęściej wobec auta te same wymogi. Jak zatem powinien wyglądać taki „kobiecy” model samochodu?

kobieta-w-samochodzie3

Mały, funkcjonalny i… ładny

Na początek warto zwrócić uwagę na to, z jaką częstotliwością i do czego samochód będzie używany. Większość pań raczej nie porywa się na nielegalne wyścigi samochodowe na obrzeżach miasta ani nie pokonuje regularnie kilkuset kilometrów tygodniowo. Samochód będzie kobiecie potrzebny, żeby dojechać do pracy, pojechać na zakupy lub okazjonalnie zabrać ze sobą kilka koleżanek. Dlatego też nie musi być specjalnie duży. Tym bardziej, że im większe auto, tym większy problem z jazdą po mieście! Dodatkowo duże samochody, chociaż efektowne, są najczęściej bardzo nieekonomiczne. Druga sprawa – wciąż niewiele pań interesuje się sprawami związanymi z mechaniką i elektroniką samochodową. Dlatego warto postawić na model auta, o którym wiemy (najlepiej ze sprawdzonego źródła), że jest bezawaryjny.

No i na koniec – wygląd. Cokolwiek by panie nie mówiły, one też są wzrokowcami i nie tylko „wnętrze”, ale też wygląd (na przykład auta) ma dla nich ogromne znaczenie. Dlatego kobiecy samochód powinien być po prostu ładny. Doskonale sprawdzą się wszelkie klasyczne modele niewielkich samochodów, które nie tylko są wygodne w użytkowaniu, ale przy okazji cieszą oko!

Samochody

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>